Dárky a upomínkové předměty:

     Omlouváme se za nedokonalosti, stránky se pro Vás právě připravují... :-(

     Taky rádi nadělujete dárky sobě i svým blízkým? Neživíme se prodejem suvenýrů. Tyhle drobnosti jsou pro naši loď hlavně reklama a jsme rádi když udělají někomu radost. 
Zeptejte se nás na ně. Kontakt: Romca@LaGrace.cz

POZOR nemáme klasický eshop. Suvenýry odesíláme, pouze když jsme v Čechách, jinak jsou k dostání na palubě La Grace. Po vyplnění dotazníku se vám ozveme s odhadovaným časem dodání.

Pozor: 

     To, co zde vidíte, je něco jako galerie suvenýrů v průběhu života La Grace a tedy ne vše aktuálně máme. Pokud něco z toho chcete, umíme to pro Vás zařídit. Lodi to pomůže jak finančně tak reklamně. Pokud Vám toto nestačí:  

     1) Můžete nám pomoci tuto nabídku rozšířit. Nabídněte nám dárky, co umíte sami vyrobit, sehnat či zařídit. Zajímavé nápady oceníme. 

     2) Nemáme dokonce nic proti tomu, když si začnete vyrábět vlastní suvenýry. Je to reklama pro loď. Ale, i když si na lodi občas hrajeme na "piráty", tohle má svá pravidla: 
Nepoužívejte prosím originální logo firmy La Grace s.r.o. ani další grafické návrhy podléhající autorským právům bez svolení majitele!!! Zároveň by bylo milé, pokud nemáte tyto suvenýry jen pro sebe, kdyby jste mysleli na nějaký úměrný dar lodi z jejich prodeje.


Objednávkový formulář: