Plavby: 

La Grace je především školní loď. Rozhodně nejsme cestovní kancelář, i když se s námi může plavit každý, kdo má rád lodě a moře!


Loď La Grace jsme stavěli jako parta nadšenců s cílem společně cestovat po světě, fotit přírodu, točit cestopisy, žít dobrodružný a nezávislý život. Vypadalo to jako pohádkový plán na soukromé lodi a život bez komplikací: 


     "Loď jsme si postavili, vítr nic nestojí a když chceme bydlet, stačí někde hodit kotvu." 


Byli jsme naivní!!!! 😃


     Nikdo z nás si neuvědomoval, jak velké výdaje nás s tak velkou lodí čekají. Naše řady ale naštěstí rostly a tak brzy vznikl velký klub přátel La Grace. V něm nám různými dary, ale hlavně přiloženou rukou k dílu, pomáhaly stovky dobrovolníku. Netrvalo dlouho a zjistili jsme, že se La Grace velice dobře hodí i pro účely námořní školy, a tak naše loď začala plout s kadety po celém světě a zúčastňovat se závodů tzv. Tall Ship Races. Vítězstvími v několika z nich si loď získala uznání i status bezpečné a dobré lodi.  Přestože jsme zapojeni do mnoha neziskových projektů, situace nás donutila založit malou rodinnou firmu, abychom získali potřebné finance do rozpočtu lodi. Nepleťte si nás ale s cestovní kanceláří! I když to je příležitost pro kohokoliv z vás se dostat na naši palubu. V některých zemích a v omezeném počtu (max.12 osob) bereme na palubu i hosty. Hosté si mohou vychutnat  plavbu pod bílými plachtami, koupání, nebo třeba potápění bez práce. Je třeba si ale uvědomit, že pokud se chcete k nám přidat, musíte (v mnoha případech) vystoupit ze své komfortní zóny. Naloďujete se přeci na historickou loď s jejími možnostmi i pravidly!
A vám ostatním - kadetům nabízíme možnost prožít život námořníka v 18. století. Co vás čeká? Romantika i dobrodružství, ale i mnoho učení a každodenní práce, bez které by se loď ani nehnula. Slíbit vám ale můžeme, že to pro vás všechny bude nezapomenutelný zážitek!

Přihlaste se na email: Vera@LaGrace.cz nebo telefon: +420 608 812 390 a brzy se uvidíme na palubě! 

Pokud přihlášení zvládnete sami, vstupte do rezervačního systému:

Nashledanou na palubě naší La Grace se těší posádka lodi.