Plavby: 

La Grace je především školní loď. Rozhodně nejsme cestovní kancelář, i když se s námi může plavit každý, kdo má rád lodě a moře!

     Loď La Grace jsme stavěli jako parta nadšenců s cílem společně cestovat po světě, fotit přírodu, točit cestopisy, žít dobrodružný a nezávislý život. Vypadalo to jako pohádkový plán na soukromé lodi a život bez komplikací: 

     "Loď jsme si postavili, vítr nic nestojí a když chceme bydlet, stačí někde hodit kotvu." 

Byli jsme naivní!!!! :-)

     Nikdo z nás si neuvědomoval, jak velké výdaje nás s tak velkou lodi čekají. Naše řady rostly a tak vznikl klub přátel La Grace. V něm nám různými dary, ale hlavně přiloženou  přiloženou rukou k dílu pomáhaly stovky dobrovolníku. Netrvalo dlouho a zjistili jsme, že se La Grace velice dobře hodí i pro účely námořní školy a tak naše loď začala plout s kadety po celém světě a zúčastňovat se závodů tzv. Tall Ship Race. Vítězstvími v několika z nich si loď získala uznání i status bezpečné a dobré lodi.  I když jsme zapojeni do mnoha neziskových projektů, tak abychom získali potřebné finance do rozpočtu lodi, situace nás donutila založit malou, rodinou firmu. A v tom je příležitost pro vás ostatní. V některých zemích a v omezeném počtu max.12 osob bereme na palubu i hosty, kteří si mohou vychutnat bezstarostnou plavbu pod bílými plachtami, koupání, nebo třeba potápění.

     Vám ostatním umožníme prožít život námořníka v 18. století. Co vás čeká? Romantika i dobrodružství, ale i mnoho učení a každodenní práce, bez které by se loď ani nehnula. Slíbit vám ale můžeme, že to pro vás bude nezapomenutelný zážitek!

Přihlaste na email: Vera@LaGrace.cz nebo telefon: +420 608 812 390 a brzy se uvidíme na palubě! 


Pokud přihlášení zvládnete sami, vstupte do rezervačního systému:

Nashledanou na palubě naší lodi La Grace se těší posádka lodi.