Kontakty

Věra Tannerová

Objednávky plaveb v češtině a fakturace.

email: Vera@LaGrace.cz

+420 608 812 390


Romana Bezděková

Objednávky plaveb a komunikace se zahraničím (čeština, angličtina, němčina) + kontakt přímo na loď

email: Romca@LaGrace.cz

+420 725 777 425

Petr Tanner

Jednatel společnosti a spolumajitel lodi La Grace.

email: Petr@LaGrace.cz

+420 608 861 461

Josef Dvorský

Kapitán, jednatel společnosti a majitel lodi La Grace

email: Pepa@LaGrace.cz

+420 604 269 192

Iva Endrychová

Media manažer

email: Press@LaGrace.cz
+420 725 806 609

Kontakty a další údaje o firmě La Grace s.r.o. získáte snadno zde....


Další kontakty

Andrzej Ziajko

Zastoupení pro Polsko - prodej plaveb:
e-mail: andrzej.ziajko@gmail.com
tel:+48 666 565 956 
(+48 721 304 050)  

Maxim Makarov

Zastoupení pro Rusky mluvící země
- prodej plaveb:

e-mail: mr@4cutlass.com

tel.: +7 916 3533195

web: www.4cutlass.com