Originální Karibský rum z lodi La Grace:

   K námořníkům i pirátům patří neodmyslitelně RUM. V obchodech najdete mnoho značek a druhů. My jsme se však rozhodli Vám zaručit výjimečný zážitek. Každý rok vybereme několik dobrých značek a tento RUM umístíme na celou sezónu do dubového sudu, kde bude nejen zrát a získávat na kvalitě, ale zároveň získá nádech našich dobrodružství z daného roku! Každý rok před Vánoci tak získáte RUM z historií našich cest toho roku...
     Ale pozor! I v tomto případě půjde o omezenou sběratelskou malosérii v originální, ručně broušené lahvi a tak bude zájem veliký. Doporučujeme provézt rezervaci zavčas.

Cena je: 1.000kč za lahev 0,5litru (+poštovné) 
Rok 2022 je beznadějně vyprodaný 😢


     Pro Vás, kteří máte zájem o Karibský rum s historií plaveb roku 2023 (který se dostane na váš stůl před Vánoci) jsme si přichystali velkou novinku. Kromě La Grace rumu, který bude opět blendem dvou vybraných karibských značek jsme si pro vás připravili i čtyři různé originály různých chutí. V omezené sérii pouhých 10lahví od každého druhu jsme na La Grace nalodili 4 pětilitrové soudky toho nejlepšího co můžeme nabídnout. S výběrem nám pomáhali nejlepší odborníci z našich řad 😁 (Ceny budou určeny později s nákupem konkrétního rumu)
     Do kterého se zamilujete je jen na vás. Objednejte si ale už teď, nabídka je omezena možnostmi La Grace.👍

Objednávkový formulář  - Objednávka je nezávazná, zájem je tak velký, že nebereme ani zálohy: