Budeme Vám velmi vděčni za jakoukoliv pomoc a podporu. Rádi Vás také přivítáme na palubě. Stačí se přihlásit na kontakty:

Obecné informace:

email: Info@LaGrace.cz

    Petr Tanner (jednatel společnosti a spolumajitel lodi)

    email: Petr@LaGrace.cz

    +420 608 861 461


Objednávky plaveb a fakturace:

    Věra Tannerová

    email: Vera@LaGrace.cz

    tel: +420 608 812 390

 

Objednávky plaveb a komunikace se zahraničím (angličtina, němčina):

    Romča Bezděková (ship agent)

    email: Romca@LaGrace.cz

    tel: +420 725 777 425

 

 


Kapitán lodi:

    Josef Dvorský (jednatel společnosti a spolumajitel lodi)

    e-mail: Pepa@LaGrace.cz 

     tel.: +420 604 269 192

 

 


Výhradní zastoupení pro Polsko

    Andrzej Ziajko:

    e-mail: andrzej.ziajko@gmail.com

    tel: +48666565956 (+48721304050)

 

 


Kontakt přímo na loď La Grace:

    tel: +420 604 269 192

    email: ShipLaGrace@gmail.com (pro komunikaci v Českém jazyce)

    email: Ship@LaGrace.cz (pro komunikaci v angličtině a v němčině)